ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2021-09-30

ЗВЕРНЕННЯ Донецької обласної ради профспілок з приводу підвищення вартості енергоносіїв

Донецька обласна рада професійних спілок висловлює свою незгоду з планами зростання тарифів на газ в жовтні поточного року, що значно перевищують економічно обґрунтований рівень та не відповідають фактичному рівню доходів населення. Як наслідок, збільшується кількість людей, які бідніють, зростає заборгованість за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги загалом. Населення було нездатне платити за попередніми розцінками, не буде здатне платити за ще більшими. Водночас у виробничому секторі знижується конкурентоспроможність української продукції, що також відбивається на матеріальному становищі членів профспілок.

Профспілки Донеччини готові підтримувати рішення, спрямовані на реформування галузі та провадження цінових змін, але вони повинні бути реалістичними і соціально справедливими. При цьому слід врахувати, що темпи зростання зарплат і пенсій в рази відстає від надавачів послуг з постачання газу.

Оскільки профспілки Донеччини завжди усіма засобами активно протидіяли й протидіють порушенню конституційних прав трудящих, Донецька облпрофрада від імені понад 250 тисяч членів профспілок і споживачів, яка їх об’єднує, виступає категорично проти підвищення вартості газу, його транспортування, вимагає припинити прямі й приховані форми стягнення плати за них. Встановлення тарифів відповідно до платоспроможності населення дозволить водночас припинити кризу неплатежів громадянами за послуги та відповідно поліпшить ситуацію на підприємствах теплокомуненерго, де також працюють наші спілчани.

Тому вимагаємо, щоб державна політика при запровадженні в країні ринків природного газу та електричної енергії потребує корегування з врахування інтересів більшості населення.

Голова Донецької
обласної ради профспілок П.П.Древаль


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта