ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2020-11-17

З Міжнародним днем студентів!

Шановні колеги!

Від імені Донецької обласної ради профспілок щиро вітаю усіх студентів області з прийдешнім святом – Міжнародним днем студентів!
Це свято, що об’єднує сучасну молодь, освічену й ініціативну, обдаровану й креативну, в прагненні щасливого майбутнього, у вірності гуманістичним ідеалам суспільства.

Студентство – це чудова пора юності, любові і дружби, творчих починань і сміливих планів. Саме в молоді роки людина здатна подолати стереотипи минулого, сказати нове слово в науці, техніці, літературі, мистецтві, суспільному житті, явити світові новий тип особистості – цілеспрямованої та талановитої, здатної до саморозвитку та самовдосконалення.

Ви активні, розумні, прогресивні, талановиті. Нехай роки навчання стануть успішним стартом вашої усвідомленого життєвого шляху.
Прийміть побажання успіхів в навчанні, міцного здоров’я, натхнення, радості нових відкриттів, досягнень і перемог, активної життєвої позиції. Від вашої активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутній розвиток нашої області і всієї України. Зі Святом!

З повагою,
Голова Донецької облпрофради
П.П.Древаль
17.11.2020р.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта