ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2017-06-09

Профспілки виступають проти послаблення санкцій до роботодавця у випадку порушення ним законодавства про працю

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання адміністративної відповідальності за порушення трудового законодавства» (реєстр. № 5711 від 21.02.2017), яким передбачено пом’якшення фінансової відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю, в тому числі за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці, порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю.

Спільним представницьким органом репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні зазначений законопроект не підтримано, про що було повідомлено Комітет ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та соціального пенсійного забезпечення листом від 22.02.2017 року № 01-13/180-СПО.

Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий звернувся листами до усіх депутатських фракцій у Верховній Раді України із закликом не підтримувати зазначений законопроект у разі його розгляду у парламенті.

Завантажити Структура сайта


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта