ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2021-10-02

З Днем працівників освіти!

Шановні колеги!

Від імені Донецької обласної ради профспілок щиро вітаю в особі Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України всіх викладачів області з професійним святом – Днем працівників освіти!

В наш швидкий час змін чудова професія вчителя, як ніколи, важлива і почесна. Незважаючи на впровадження в життя нових методик, сучасних навчальних технологій, ніщо не замінить учневі вчительської мудрості і душевної доброти, таланту і майстерності, великого терпіння і відданості справі. Викладачі вкладають свої знання і життєвий досвід в уми і душі нового покоління, виховують тих, хто творить нашу історію сьогодні і тих, хто прийде їм на зміну завтра. І від того, яким буде це покоління, залежить майбутнє нашої країни і розвиток Донецької області.

Наразі, коли тривають процеси реформування вітчизняної освіти, бути вчителем в такий непростий час вкрай складно. Тим більше значуща Ваша самовіддана діяльність – обласної організації профспілки працівників освіти і науки – надійного захисника законних прав та інтересів викладачів області.

Зі святом вас, дорогі колеги! Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, успіхів у вашій роботі, оптимізму і впевненості в завтрашньому дні!

Голова Донецької облпрофради
П.П.Древаль


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта