ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2020-05-22

Звернення до розсудливих українців

29 квітня 2020 року відбулося перше засідання створеного Кабінетом Міністрів України Антикризового енергетичного штабу.

На засіданні переглянуто енергетичний баланс України на 2020 рік із забезпеченням сталої роботи всього енергетичного комплексу та збереженням існуючих тарифів для споживачів. Так, всім довелося чимось поступитися, бо це шлях до стабілізації ситуації в країні.

Але ці перші практичні кроки Уряду викликали негативні відгуки у виступах низки політичних лідерів, та засобах масової інформації відображуючих інтереси окремих політичних сил. Найчастіше лунає заклик збільшити питому вагу атомної енергетики.

Але що це дасть?
Чи знизиться тариф на електроенергію? Ні. Чи додасть це кількість робочих місць? Від сили – 2 тисячі.
Але це призведе до скорочення об’єму теплової генерації (ГРЕС і ТЕС), до закриття підприємств вугільної промисловості (шахт, збагачувальних фабрик), допоміжних виробництв (ремонтно-механічних заводів та майстерень), автобаз, скорочення залізничного вантажообігу і т.п.

Під загрозою існування та добробут близько 1 мільйона людей у 65 містах України, з них майже половина в Донецькій області. Тільки божевільний здатен на це.
Саме цим можна пояснити виникнення в робочому середовищі багатостраждального Селідово ідеї звернення з петицією до Президента України «Врятуйте вугільну галузь України, виженіть Геруса з енергетики!»

Текст можливо і неполіткоректний, та сказано про те, що наболіло.
Я не можу не підтримати її і закликаю, як гірників, так і небайдужих до долі рідного краю земляків проявити солідарність.
І невже хтось не розуміє, а можливо свідомо бажає спровокувати соціальний вибух на сході України. Розчарування у зробленому виборі та ошуканих надій, які виникли у передвиборчій ейфорії вже зробили своє діло.

Голова Донецької обласної
ради профспілок
П.П.Древаль


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта