ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2021-03-19

З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні колеги!

Від імені Донецької обласної ради профспілок щиро вітаю в особі Донецької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення України всіх комунальників області з майбутнім професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Завдяки праці працівників комунальної сфери в українські родини потрапляють тепло і вода, газ і світло, гарнішають й розквітають вулиці, парки і сквери. Вони роблять все можливе, щоб обсяг і якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян. Від їх професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

Тим більше важлива і почесна Ваша діяльність – обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення – надійного захисника законних прав та інтересів комунальників області.

Зі святом вас, дорогі колеги! Бажаю вам міцного здоров’я, гарного весняного настрою, наснаги, натхнення і злагоди, ініціативи та діловитості, нескінченного оптимізму і впевненості в завтрашньому дні!

З повагою,
Голова Донецької облпрофради
П.П.Древаль


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта