ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2021-02-11

Засідання Тристоронньої соціально-економічної ради

10 лютого 2021 ркоу відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради. Зі складу профспілкової сторони особисто було присутньо 5 осіб на чолі із Древалем П.П., головою Спільного представницького органу репрезентативнихпрофспілок Донецької області.

На засіданні розглядалися питання дефіциту кваліфікованих кадрів у промисловості та підготовка кваліфікованих робітників у закладах професійно-технічної освіти Донецької області. Кожна зі сторін соціального діалогу зауважило на проблемах, визначено шляхи їх вирішення.

З інформацією про вивільнення працівників у зв’язку із реорганізацією та утворенням районних державних адміністрацій виступив Древаль П.П. Зауважено на важливості оперативно вирішувати питання переходу працівників з ліквідованих бюджетних установ до установ створених об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до Положення про Територіальну тристоронню соціально-економічну раду її головою на 1 рік було обрано Древаля П.П. Також застверджено було план роботи ради на 2021 рік.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта