ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2018-11-09

Стосовно надання статусу Національного реабілітаційно-санаторного комплексу санаторіям Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов’янський курорт» ПАТ «Укрпрофоздоровниця».

8 листопада 2018 року в Міністерстві соціальної політики України відбулося перше засідання Міжвідомчої групи з розгляду питання щодо створення Національного реабілітаційно-санаторного комплексу на базі санаторіїв, що входять до складу Дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов’янський курорт» Приватного акціонерного товариства «Укрпрофоздоровниця».

Ідея надання «Слов’янському курорту» статусу національного з метою збереження його від спроб штучного банкрутства, роздрібнення на окремі частки та інших дій належить народному депутату Верховної Ради України Королевській Н.Ю., яку вона висловила після робочої поїздки до міста Слов’янську 5-6 березня 2018 року.

Для участі в засіданнях робочої групи було запрошено Древаля П.П., голову Донецької обласної ради профспілок.
У своїх виступах він підтримав ідею надання «Слов’янському курорту» статусу національного з метою:
– збереження цілісності майнового комплексу;
– збереження від втрати і нищення рекреаційної здатності природного середовища курорту від непрофесійних спроб її використання органами місцевої влади;
– виключити зміну господарюючого суб’єкту аби не знищити процес відродження оздоровниці, що натепер розпочався.

Древаль П.П. також зауважив, що через певні обставини послуги курорту деякий час не будуть затребувані мешканцями усієї України. Разом з тим внаслідок цих самих обставин значна частина мешканців саме нашого регіону потребує медично-психологічної реабілітації, а, якщо врахувати наявність в області травмонебезпечних виробництв та виробництв зі шкідливими умовами праці, то усі повинні розуміти важливість цього курорту саме для Донецької області.

Бажання допомогти – це добре, проте аби воно не завадило відродженню оздоровниці, що на сьогодні розпочалося.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта