ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2019-02-28

Засідання Президії Донецької облпрофради

27 лютого 2019 року відбулося чергове засідання Президії Донецької обласної ради профспілок. Засідання провів заступник голови облпрофради Д.В.Самбурський. Було розглянуто питання про: стан соціального діалогу в 2018 році; чисельний склад, структуру та основні статистичні відомості облпрофради за 2018 рік; роботу технічної інспекції праці облпрофради у 2018 році; фінансове становище Донецької облпрофради.

З першого питання виступив Д.В.Самбурський, який проінформував про хід соціального діалогу облпрофради з облдержадміністрацією та об’єднанням роботодавців області. Зазначено, що підписання розпорядження щодо створення обласної тристоронньої соціально-економічної ради вийшло на фінішну пряму. Також розпочалася робота стосовно узгодження Територіальної угоди на 2019-2020 роки. Також з цього питання виступив Хімчак А.Б, начальник начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області, який зауважив на необхідності спільних дій у вирішенні соціальних питань, насамперед виплати заробітної плати та ліквідації боргів з неї.

З другого питання виступив Шеліханов Є.В., завідувач організаційним відділом облпрофради. Він повідомив, що чисельність на початок 2019 року обласного профоб’єднання склала 280219 осіб. зауважено, що чисельний склад прфоспілок продовжує скорочуватися, особливо серед бюджетних галузей. Основними причинами є реорганізація, опитимізація, децентралізація.

Також було заслуханов зЗвіт про роботу начальника Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Сонячний» Литвинової Н.В. окреслено переспективи таможливості діяльності цього закладу в 2019 році.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта