ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2023-04-06

Соціальне партнерство триває

04.04.2023 року у м.Добропілля в рамках діяльності Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради (ТТСЕР) відбулося засідання за участю П.Древаля, голови ТТСЕР, голови Спільного представницького органу репрезентативних професійних спілок Донецької області та голови Донецької облпрофради, А.Бондаренка, голови Добропільської міської військової адміністрації, а також представників первинних організацій профспілок працівників вугільної промисловості

Присутні зазначили важливість розвитку соціального діалогу в умовах воєнного стану, на основі оптимальної реалізації прав та інтересів зацікавлених сторін. Також розглянуто низку питань життєдіяльності громади – забезпечення населення продовольчими та непродовольчими товарами, медичним обслуговуванням, транспортним зв’язком, комунальними та побутовими послугами, покращення стану центральних вулиць та автомобільних доріг комунальної власності. Обговорили поточну ситуацію в енергетичній галузі, зокрема виконання виробничих показників та соціальних зобов’язань працівників ДП «Добропіллявугілля – видобуток». Підбили підсумки опалювального сезону та окреслили основні завдання щодо підготовки і проходження осінньо-зимового періоду 2023-2024рр.

П.Древаль подякував соціальним партнерам за професійну взаємодію та відповідальне ставлення до забезпечення якісного життя мешканців громади.

Наприкінці зібрання заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради у житлово-комунальній галузі Д.Баранцю було вручено Відзнаку Донецької обласної ради профспілок.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта