ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2021-05-24

Навчання з питань охорони праці

З 19 до 21 травня 2021 року з ініціативи Донецької обласної ради профспілок та за підтримки Федерації профспілок України і ТОВ «Регіональний навчальний центр» відбувалося курсове навчання з питань охорони праці технічних (головних технічних) інспекторів праці профспілок, проведеного згідно з «Тематичним планом навчання представників профспілок з питань охорони праці» і «Програмою навчання представників профспілок з питань охорони праці».

Відкрив навчання Древаль П.П., голова Донецької облпрофради. Також він очолював кваліфікаційну (екзаменаційну) комісію з перевірки знань.

Навчання пройшло 54 інспектори з охорони праці та представника профспілок, які отримали посвідчення, що надає право з перевірки стану охорони праці на підприємствах (в організаціях, установах) та на участь в роботі комісій з розслідування нещасних випадків.

Донецька облпрофрада висловлює вдячність за проведенні лекції Горюн Т.М., завідуючій відділом технічної інспекції праці департаменту охорони праці ФПУ; Казаковій Д.М., провідному інспектору з питань
охорони праці відділу технічної інспекції праці департаменту охорони праці ФПУ; Барановій Р.В., директору ТОВ «Регіональний навчальний центр»; Каліберді Д.М., начальнику відділу нагляду
північно-західного напрямку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці; Новікову О.А., викладачу; Костюшко А.М., викладачу.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта