ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2020-01-21

Лист народним депутатам України від Донецької області

Народним депутатам України
Магомедову М. С.
Христенку Ф. В.
Солоду Ю. В.
Єфімову М. В.
Гнатенку В. С.
Требушкіну Р. В.
Ковальову О. І.
Яковенку Є. Г.
Новинському В. В.
Магері С. В.
Морозу В. В.
Лубінцю Д. В.

Шановні народні депутати!

Донецькій обласній раді профспілок, що представляє інтереси трудящих Донецької області, приємно було дізнатися, що серед підписантів Проекту Закону №2681 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок), ініційованого Комітетом з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради України, відсутні обранці народу Донбасу.

Напевне, що той хто живе інтересами простого народу, а наразі виборців, розуміє усю небезпеку тих змін, які цим законопроектом намагається здійснити теперішня правляча команда, намагаючись обмежити права профспілок.

Те саме стосується Проекту Закону «Про працю» №2708, поданого Кабінетом Міністрів України. Соціальні стандарти, підкріплені дією сучасного трудового законодавства напрацьовувалися не одним десятком років нашими батьками й дідами. Тому зміни в них з врахуванням віянь часу, на думку профспілок Донецької області, необхідно вносити зважено, щоби не порушити баланс інтересів трудящих та роботодавців, що склався на сьогодні, і закріплений в генеральній, галузевих та територіальних угодах, а також в колективних договорах майже на кожному підприємстві.

Ми впевнені, що при розгляді законопроектів №№2708 і 2681 в сесійній залі Ви не відступити від переконання в тому, що соціальні потрясіння в Україні та в нашій області, зокрема, не на часі.

Сподіваємося на спільні дії профспілок й депутатів від Донецької області задля справжнього поліпшення становища працівників та відродження усього регіону.

З повагою
Голова Донецької обласної
ради професійних спілок П.П.Древаль


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта