ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2018-12-05

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «Союз Молоді «Вперед – у майбутнє» Дружківського машинобудівного заводу

Молодіжна Громадська організація «Союз молоді «Вперед – у майбутнє» була створена у 1999 році за ініціативи профспілкового комітету на Дружківському машинобудівному заводі з метою задоволення та захисту інтересів молодих працівників підприємства. Основною метою Організації є дії спрямовані на реалізацію та захист соціальних, економічних, творчих та інших потреб своїх членів.

Організація веде роботу за наступними напрямками: соціальний захист працюючої молоді, розвиток культури спорту, інтелектуальний розвиток молоді, підтримка молодих сімей, розважальна та дозвільна діяльність. За минулі роки Організація домоглася закріплення в колективному договорі пунктів для підтримки працюючої молоді:
– виплата допомоги при одруженні
– виплата допомоги при народженні дитини
– часткова компенсація перебування дітей в дошкільних установах.

Одним з пріоритетних напрямків Організації є виховання спортивної культури та здорового способу життя молоді. Щомісячно проводяться спортивні змагання з міні-футболу, волейболу, тенісу, шахів, армрестлінгу та інших видів спорту. Також традиційно восени на базі відпочинку “Алмаз” проводиться туристичний зліт, де молодь з користю проводить свій час.
Організація активно приймає участь у проведенні корпоративних заходів з нагоди свят, проведення фотоконкурсів та конкурсів малюнків, також е співорганізатором конкурсів профмайстерності серед працівників підприємства. Особлива увага приділяється волонтерському руху, Організація допомагає дітям з особливими потребами, дітям школи інтернату та безхатнім. Члени Організації є постійними відвідувачами льодової арени “Альтаїр” та вболівальниками хокейного клубу “Донбас”. Молодь із задоволенням відвідує екскурсійно- пізнавальні поїздки. Радо приймає участь у розважальних вечорах, на кшталт караоке, гуморини, майстер класах, то що.

Молоді люди мають свої потреби, часом не зрозумілі старшому поколінню. Саме для їх реалізації вони і об’єднуються. Сподіваюсь, молодіжна структура і політика буде тільки розвиватись.Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта