ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2019-12-03

Звернення з приводу захоплення Будинку профспілок Закарпаття

Донецька обласна рада професійних спілок висловлює свою повну підтримку та солідарність з Закарпатською обласною радою профспілок в захисті прав на перебування у Будинку профспілок Закарпаття в м.Ужгороді.

Профспілки Донеччини висловлюють рішучий протест на протиправні дії Державної судової адміністрації, Закарпатського окружного адміністративного суду та рейдерське захоплення Будівлі профспілок 29 листопада поточного року. Такі дії істотно підривають демократичні засади діяльності профспілок, завдають шкоди соціальному партнерству на фоні погіршення соціально-економічної ситуації загалом в країні.

Звертаємо увагу влади на неприпустимості порушення Конституції, Цивільного кодексу України, Закону України «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності», Міжнародних конвенцій, ратифікованих Україною та Постанова Кабінету Міністрів Україні «Деякі питання використання державного майна професійними спілками, їх об’єднаннями» від 21.08.2019р. №811 щодо майнових прав профспілок Закарпаття.

Наголошуємо на необхідності спільних дій усіх членських організацій Федерації профспілок України для тиску на органи державної влади з метою захисту інтересів її членів з огляду на стійку тенденцію до утиску майнових та інших профспілкових прав.

Разом до перемоги!

Голова Донецької обласної
ради профспілок П.П.Древаль


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта