ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2018-06-14

Зустріч з профспілок області керівництвом Донецької облдержадміністрації

12 червня відбулася зустріч керівництва Донецької облпрофради та її членських організацій з керівництвом Донецької облдержадміністрації. Спільно засідання провели голова облпрофради П.П.Древаль та заступник голови облдержадміністрації І.С.Стокоз.

Розглянуто ступінь виконання протокольних рішень за результатами зустрічі представників ОДА і профспілок, яка відбулася 22 лютого 2018 року. Найбільше уваги було приділено проблемним питанням захисту прав працівників вугільних підприємств та господарств агропромислового комплексу області.

Також значну увагу приділено поліпшеню соціального діалогу на місцях: між координаційними радами профспілкових організацій міст та районів області з керівництвом облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Іншим важливим питанням, що розглядалося на зустрічі було організація дитячого оздоровлення, зокрема особливості організованого перевезення дітей по області до санаторіїв та баз відпочинку.

З більшості питання в ході дискусії досягнуто певних домовленностей, надано відповідні доручення структурним підрозділам облдержадміністрації.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта