ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2019-02-08

Зустріч профспілок з керівництвом облдержадміністрації

8 грудня 2019 року в рамках соціального діалогу відбулася зустріч між представниками обласних профспілкових організацій та їх об’єднань з керівництвом облдержадміністрації. Профспілки представляли Д.В.Самбурський, заступник голови Донецької облпрофради, Доценко В.І., голова Донецької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, заступник голови Донецької облпрофради; Заморська Т.М., в.о. голови Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Шевцов С.А., голова Донецької регіональної організації профспілки працівників державних установ України; Волков Д.А., заступник голови Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України; Шрамченко Л.С., заступник голови Донецького обласного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу; Соколова Я.А., голова Краматорської міської організації профспілки працівників культури.

Під час зустрічі розглянуто питання: незабезпеченість фондом оплати праці закладів охорони здоров’я, що фінансуються з місцевих бюджетів. Невирішене питання зрівнялівки в оплаті праці медпрацівників, а також скорочення в ФАП; забезпеченість бюджетів установ культури. Невиконання Постанов Кабінету Міністрів України №22 і №23 від 11.01.2018 року про підвищення зарплати на 10% і надбавок на 30%; робота нотаріату з вчинення нотаріальних дій з документами, що вимагають невідкладного посвідчення.

Також домовлено про проведення у березні поточного року спеціальної зустрічі, присвяченої дитячому оздоровленюв 2019 році. Крім того, підіймалося питання прискорення початку діяльності робочих груп з узгодження Територіальної угоди.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта