ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2021-12-15

Засідання територіальної тристоронньої соціально – економічної ради

15 грудня 2021 року під головуванням Древаля П.П., голови Спільного представницького органу репрезентативних професійних спілок Донецької області, відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально – економічної ради.

Було розглянуто пропозицій сторін соціального діалогу на територіальному рівні щодо внесення змін до Територіальної угоди між Донецькою обласною державною адміністрацією, Спільним представницьким органом репрезентативних професійних спілок Донецької області та Об’єднанням організацій роботодавців Донецької області на 2019 – 2021 роки.

З приводу цього зібрано пропозиції сторін профспілок й роботодавців, які в подальшому розгляне відповідна робоча група, а наступному засіданні будуть затверджені Територіальною тристоронньою соціально – економічною радою.

Після цього Рибалко В.М., директор Донецького обласного центру зайнятості, проінформувала про стан праці в області. Було обговорено шляхи поліпшення ситуації.

Також представники усіх сторін надали інформацію про розвиток соціального діалогу в умовах проведення реформ адміністративно-територіального устрою на території області. поділилися його перспективами.

Наприкінці засідання за основу було прийнято план роботи територіальної тристоронньої соціально-економічної ради на 2022 рік.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта