ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2023-09-29

З Днем працівників освіти!

Шановні колеги!

Від імені Донецької обласної ради профспілок щиро вітаю всіх освітян з прийдешнім професійним святом – Днем працівників освіти!

У наш час професія викладача, як ніколи, важлива та почесна. Незважаючи на застосуванняна практиці нових методик й сучасних навчальних технологій, викликаних суворими реаліями бойових дій, ніщо не замінить учню вчительської мудрості та душевної доброти, таланту та майстерності, великого терпіння та відданості справі. Вчителі вкладають свої знання та життєвий досвід в уми та душі нового покоління, виховують тих, хто творить нашу історію сьогодні та тих, хто прийде їм на зміну завтра. І від того, яким буде це покоління, залежить майбутнє нашої країни та розвиток Донецької області.

Наразі, коли продовжуються процеси реформування вітчизняної освіти, бути вчителем у такий непростий час змін дуже складно. Тим більш важлива та почесна Ваша самовіддана діяльність –Профспілки працівників освіти та науки України – надійного захисника законних прав та інтересів викладачів.

Зі святом вас, дорогі колеги! Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, успіхів у вашій роботі, оптимізму та наснаги!

Голова Донецької облпрофради
П.П.Древаль


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта