ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2021-11-05

З Днем працівника соціальної сфери України

Шановні колеги!

Від імені Донецької обласної ради профспілок щиро вітаю всіх працівників системи органів праці та соціальної політики області з прийдешнім професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

У системі соціального захисту Донецької області працюють тисячі фахівців, надаючи різні види допомоги та підтримки мешканцям нашого регіону: ветеранам війни та праці, інвалідам, пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям, дорослим та дітям, які перебувають у складній життєвій ситуації. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти та підтримати кожного. Ця величезна робота вимагає від вас душевного тепла та терпіння, відповідальності та високого професіоналізму, з якою ви гідно впораєтеся.

Вітаю найпрекрасніших людей, які роблять наш світ добрішим і милосерднішим, бо вони не просто дарують свою допомогу, а й діляться частинками своїх теплих сердець.

Бажаю благополуччя та щастя. Нехай у вашому житті буде стільки радості, скільки ви викликаєте усмішок на обличчях людей, яким даруєте своє тепло. Зі святом вас, дорогі колеги!

З повагою,
Голова Донецької облпрофради
П.П.Древаль


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта