ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2019-08-23

Вітання з Днем Державного прапору України і Днем незалежності України

Шановні колеги!

Від імені Донецької обласної ради профспілок сердечно вітаю з Днем Державного прапора України і Днем незалежності України!

Український прапор став насправді патріотичним символом, уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу. Сьогодні в національний двоколор пофарбовані мости, будівлі, архітектурні пам’ятки. Тож нехай він і надалі буде символом віри кожного українця в успіх його країни.

День Незалежності – це свято пам’яті про покоління наших предків, які боролися за державність України. Ми є свідками подій, що мають великий вплив на майбутнє нашої Батьківщини, вони загартовують дух українців, плекають їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї крани, її прапора та незалежності.

У сучасних непростих умовах дуже багато значить важка і почесна діяльність наших профспілкових працівників й активістів. Від Ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, ініціативності значною мірою залежать захист законних прав та інтересів трудящих Донецької області.

Зі святом вас, дорогі колеги! Щиро бажаю вам злагоди, сила та натхнення, успіхів у вашій роботі, міцного здоров’я, безмежного оптимізму і впевненості в завтрашньому дні!

З повагою,
Голова Донецької облпрофради
П.П.Древаль
24.08.2019.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта