ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

Дата : 2019-11-28

Пленарне засідання Ради Донецької облпрофради

27 листопада 2019 року відбулося Пленарне засідання Донецької обласної ради професійних спілок.

З метою подальшого організаційного зміцнення щодо координації діяльності членських організацій Донецької облпрофради та підвищенню ефективності її виконавчого апарату було внесено зміни до Положення про Донецьку облпрофради, а саме: впроваджено посаду секретаря облпрофради. Він за функціональними обов’язками буде дорівнюватися заступнику голови облпрофради, але без права підпису та голосу на президіумі та раді.Секретарем було обрано Шеліханова Є.В.

Голова облпрофради Древаль П.П. проінформував членів Ради про хід соціального діалогу в області. Насамперед йшлося про хід укладання Територіальної угоди на 2019-2021 роки, яку було підписано 22 листопада поточного року. Іншим питанням стало початок роботи тристоронньої соціально-економічної ради на обласному рівні. Також Древаль П.П. проаналізував участь представників обласних профспілок в комісіях, колегіях області. Загалом задіяно в 12.

В доповнення про це виступив Хімчак А.Б., начальник відділення Національної служби посередництва і примирення (НСПП) в Донецькій області. Зокрема йшлося про процедуру коллективно-трудових спорів та її спрощення.

З інформацією про хід децентралізації, створення об’єднаних територіальних громад, майбутню адміністративно-територіальну реформу виступив Агулов А.В. начальник управління-заступник директора з впровадження реформ та децентралізації Департаменту інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації.

Також прийнято рішення щодо розробки відзнаки Донецької облпрофради.


Залишити коментар

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК

создание сайта